Main Media

SPA klaasuksed

Disain Valgus

Uks annab pesuruumile kauni raami.

Nii saun kui pesuruum on osa meie kodust. Kui saunaukse valik on lihtne, siis alati on mureks uks pesuruumi ja garderoobi vahel. Pakume Serenity tooteseeria klaasuksi Serenity saunaustega sarnases kujunduses, nii et neid uksi on lihtne paigutada lähestikku. Valikus on looduslähedane Oksa mustriga ja palju erinevaid geomeetrilisi mustreid.

SPA klaasuksed on disainitud sarnaselt Serenity saunaustega, mistõttu need sobivad ideaalselt lähestikku. SPA klaasukse komplekti kuulub lisaks 8 mm karastatud klaasist ukselehele niiskuskindlam leng ning käepide HOPPE HCS GD A1530, millele saab soovi korral tellida ka pöördsulguri (tualetiluku). Tihendiga leng tagab ukse vaikse sulgumise. Universaalse käelisusega SPA klaasuksed tarnitakse paremakäelistena, käelisust saab vahetada lengi käelisuse muutmisega. Ebasümmeetriliste mustrite korral valige sobiv käelisus, meie tootekataloogides on sellised tooted märgitud vastava piktogrammiga.

SPA klaasukse paigaldusel tuleb samuti jälgida uksepaigalduse põhitõdesid - et seinaava oleks loodis ja kõik nurgad täisnurgad. Nii nagu saunauste paigaldusel fikseerige leng ja seejärel tõstke uks hingedele, vajadusel saate reguleerida hingedes olevate ekstsentrikutega ukselehe asetust lengis. Jälgige, et ukseleht ei puutuks põrandat isegi lõpuni avanedes. Paigaldamisel olge väga ettevaatlik - kasutage vastavaid kindaid vältimaks libisemist ning ärge laske  ukselehel kukkuda nurga peale, kuna sellega võite lõhkuda ukse.