Main Media

Massiiv- või kerguks?

Disain

Pakume erineva konstruktsiooniga siseuksi, nii tugevaid ja massiivseid kui ka kergeid ja kärgpapp konstruktsiooniga. Millist ust võtta - valik on teie.

Massiivuks on vastupidav ja kvaliteetne

Tänapäeval hinnatakse kõrgelt kvaliteeti, häid tooteomadusi ja vastupidavust ning seetõttu on ka uste puhul oluline nende pikaealisus. Kõike seda silmas pidades on hea valik täiendada oma kodu sisustust just meie ADVANCE-line tootesarja ustega.

ADVANCE-line tootesarja valikus on Unique massiivsed raamuksed ja Craft massiivsed tahveluksed. Kui kergemad siseuksed on kärgpapp konstruktsiooniga, siis massiivuksed on valmistatud täispuidust. Seega, nagu nimigi ütleb, on massiivuksed tugevamad ja vastupidavamad.Täispuidust massiivuksed on vastupidavad ja annavad kodule elegantse välimuse. Nende kvaliteet ei kahane ka aastate möödudes, kuid aja jooksul kahjustada saanud massiivuksi saab vajadusel korrastada. Ajatu disain on loodud kestma – massiivuksed on nii ratsionaalne kui ka keskkonnasõbralik valik.

Craft-massiivne tahveluks

Massiivsete uste konstruktsioonis ja pinnatöötluses on kasutatud kvaliteetseid materjale ja traditsioonilisi puusepatöö oskusi, andes nii viimase lihvi kogu teie kodu sisustusele. Unique ja Craft massiivuksi on lisaks valgetele võimalik tellida ka teile sobivas NCS S värvitoonis ning neil ustel on valikus neli erinevat klaasitüüpi: kirgas, satiin, mastercarre ja chinchilla klaas. Mudelite valik on samuti mitmekesine, sisaldades erinevate profiilidega tahveluksi ja nende juurde sobivaid klaasuksi.

Unique-massiivne raamuks

KERGUKS ON TASKUKOHANE JA SAMAS KA KVALITEETNE

Kui te soovite oma koju soodsat, aga samas ka kvaliteetset ust, võiksid teile sobida meie tootevalikust Clever-line sarja uksed. Clever-line sarja kerged Easy sileuksed ja Style profiiluksed on kärgpapp konstruktsiooniga lihtsad ja praktilised siseuksed, mida pakume NCS S 0502-Y valges värvitoonis.

Kärgpapp konstruktsiooniga siseuksed on kaalult kergemad kui massiivuksed ja seega ei pruugi need olla nii tugevad ning vastupidavad, kuid samas on kerguksed ka soodsamad kui kõrgekvaliteedilised täispuit massiivuksed.

massiivukse konstruktsioon

kergukse konstruktsioon