Swedoorist ja JELD-WENist

Swedoorist ja JELD-WENist

JELD-WEN (New Yorgi börsil noteeritud), asutatud 1960. aastal, on üks suurimaid ukse- ja aknatootjaid maailmas. Ettevõttel on tehaseid 20 riigis, peamiselt Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Austraalias ning peakontor USAs Põhja-Carolinas Charlotte’is. JELD-WEN disainib, toodab ja turustab laia valikut sise- ja välisuksi ning puit-, vinüül- ja alumiiniumaknaid nii uusehitistele kui ka renoveeritavatele kodudele ja ärihoonetele. JELD-WEN on tunnustatud juhtiv energiasäästlike toodete tootja ning ENERGY STAR® partner alates 1998. aastast. Ettevõtte tooteid turustatakse globaalselt JELD-WEN brändi all koos mitmete kohalike turgude juhtivate brändidega nagu Swedoor® ja DANA® Euroopas ning Corinthian®, Stegbar® ja Trend® Austraalias.

Lisainformatsiooni JELD-WEN'i organisatsioonist saab www.jeld-wen.com.

JELD-WEN Eesti AS

JELD-WEN Eesti ASi Rakveres asuvas tehases, kus töötab üle 700 inimese, toodame täispuituksi ning lenge. Baltimaid teenindav terminal asub Tallinna külje all Lehmjas. Meie kaubamärgi, Swedoor, tootevalikus on siseuksed, liuguksed, saunauksed, rõduuksed, välisuksed ning aiamajauksed.

Küpsiste kasutamise põhimõtted

JELD-WENis oleme pühendunud personaalse ja turvalise veebikogemuse pakkumisele. Loe lähemalt kuidas me kasutame küpsiseid.

Loe lisa

Privaatsus-põhimõtted

Väärtustame Sinu privaatsust. Loe lähemalt, kuidas JELD-WEN kogub, kasutab ja haldab andmeid.

Loe lisa