Main Media

Lastetuba - laske fantaasial lennata!

Disain Heliisolatsioon Nutikas

Lastetoa sisustus võib olla nii lihtne kui ka fantaasiarikas, kuid alati peame lastetuba kujundades pidama silmas ohutust. Sageli pöörame suurt tähelepanu mööbli ja muu sisustuse mugavusele ja praktilisusele, kuid jätame tähelepanuta esimese asja, mida näeme sisenedes lastetuppa- ukse! Missuguseid võimalusi pakub uks lastetoas?

DISAIN - olge avatud uudsetele lahendustele!

Lastetoast algab iga väikese inimese tee suurde maailma, sealt saab alguse uudishimu uute asjade vastu ning avastamisrõõm. Lastetoa sisekujundus ei tunne piire, kuid alati peame arvestama lapse vanusega, et uksest oleks rõõmu. Päris pisikestele pastelsed ja heledad toonid, lõbusatele mängusõpradele kirkad värvitoonid, kriiditahvliga uks tulevasele kunstnikule esimesteks kunstiteosteks, peegliga uks noortele daamidele...  

PINNAD- hoidke puhtana lihtsalt!

Lapsed on lapsed. Mänguhoogu sattudes kipuvad piirid hajuma ja tänamatu on ennustada, milline näeb välja lastetuba pärast tõelist mängu. Valige lastetoa uks hõlpsasti puhastatava pinnaga, et seda oleks kerge puhastada. Mänguealistele lastele soovitame värvitud pealispinnaga või kriiditahvliga uksi.

HARMOONIA - lastetuba paistab lastetoa poolt

Sageli asub lastetoauks kõrvuti teiste ustega. Ja reeglina tahame me hoida kodu sisekujunduses ühtset stiili kuid samas lastetuppa soovime huvitavat ja noortepärast ust. Soovitame teil valida TREND uksed, mis ühelt poolt on kriiditahvliga ja teiselt poolt tavalise valge tahveldusega- kriiditahvel lastetoas annab palju juurde ning koridori poolt vaadates on kõik uksed ühte moodi.

Samuti saab praktilise lahenduse luua tuletõkkeustega- pakume neid erineva viimistlusega ning tahveldusega. Välimuselt on need sarnased tavaliste siseustega, kuid oma omadustelt on tuld tõkestavad ning heli isoleerivad. Tõusev trend on magamistubadel kasutada tuletõkkeuksi, 30-minutiline tulepüsivus takistab tulekahju korral tule levikut ning lisaks on neil ustel hea heliisolatsioon- nii saavad vanemad lapsed rõõmukilgete saatel edasi mängida sel ajal, kui pere pesamuna magab. Tule- ja helitõkkeuksi saab valida nii sileuksena kui ka profiiluksena.

Ava uks uutele võimalustele!