Main Media

Klassikalised profiiluksed

Disain

Profiiluksed on ajatu klassika, neid uksi on kasutatud läbi aegade nii kodudes kui esinduslikes ruumides.

DISAIN - traditsioonid ja uudsed lahendused

Klassikalised profiiluksed on sileuste kõrval levinuim siseuksetüüp. Mõned tahveluste mudelid on jäänud rahva südamesse läbi aegade- esimesed 3-tahvliga  ja 4-tahvliga uksed ehtisid talu eluruume juba eelmise sajandi alguses ning samad mudelid on populaarsed tänase päevani. Kaunist komplekti täiendavad klaasuksed 6- ja 8- ruuduga klaasiga. 7- ja 9-ruuduga klaasiga uksed oma luksusliku välimusega on ehteks igale kodule.

Kuid profiiluks võib olla ka moodne ja uudne - näiteks 1-profiiliga või 5-klaasiga mudelid mõjuvad värskena ja tõstavad esile koduomaniku julguse eristuda.  

MATERJAL - stiil ja sisu

Täispuidust profiiluksega saame tuua esile puidu naturaalset ilu - nii nagu ei ole kahte identset puud ei ole ka kahte identse puidusüüga ust. Just tänu puidu mustrite kordumatusele on iga uks teisest natuke mustrilt erinev. Et puidumuster joonistuks välja, soovitame osta viimistlusvalmis toote ning seda peitsida ja lakkida. Nii saate luua just teie sisustusega sobivaimat tooni ukse. Meie tootevalikus on ka juba tehases lakitud (kirgas lakk ja valge lakk) ning värvitud puidust profiiluksed. Täispuidust toote eelis on tugevus ning võimalus viimistlust vajadusel parandada või uuendada.

Kui eelistate kergeid uksi, siis saate valida meie Style-tooteseeria kärgpappsisuga profiiluksed. Nende toodete puhul on tegemist kergkonstruktsiooniga uksega, mis on taskukohase hinnaga ent sama elegantne kui massiivuks. Style-tooteseeria 3- ja 4-tahvliga uksi saab tellida ka niiskuskindlama konstruktsiooniga, nii on lihtne sisustada terve eluruum samasuguste ustega.

Erimõõdud ning tule- ja helikindlus

Craft-tooteseeria profiiluksi saab tellida ka erimõõdus (st erinevas mõõdus moodulmõõtudest). Erimõõdus uksed on sageli nõutud just renoveeritavates ruumides, kus puudub võimalus kohandada seinaava moodulmõõtudesse.

Craft -tooteseeria profiiluksi saab tellida ka liugustena-kas ainult ukselehena või komplektis koos liugsüsteemiga. Meie tootevalikus olevad liuguksed paigaldatakse seina peale ning liuguks liigub samuti seina peale (mitte seina sisse).

3- ja 4-tahvliga mudelit pakume ka tule- ja helitõkkeuksena.