Main Media

Suvemajade uksed tervitavad meie suviseid külalisi

Disain Turvalisus

Suurema osa aastast tühjana seisva ehitise uksed on veidi teistsuguste nõuetega kui need uksed, mida me igapäevaselt kodus kasutame. Meie aiamajauste ja Mökki uste valikust on võimalik leida just Teile sobiv variant. 

Suvemaja on armastatud rahu-oaas, mis pakub nii vaimset kui ka füüsilist lõõgastust. Mõned inimesed eelistavad niisama puhata, teised soovivad kalastada ja kolmandad teha hoopis midagi muud.

Sõltumata erinevatest vabaajaveetmise moodustest on suvilas viibimine mugav viis eralduda argipäevamuredest ja seda just siis, kui seda kasutada sõna otseses mõttes pigem suvilana kui eramuna.

Suvemaja välisust kasutatakse palju, kuna suvilas olles veedetakse aega peamiselt õues. Pidev uksest sisse ja välja käimine nõuab, et suvila välisuks oleks vastupidav, ohutu ja mugav kasutada. Sisekujunduslikult on aiamajauksed ja Mökki uksed pigem maalähedased, loovad väga hubase keskkonna ja aitavad viia mõtteid eemale argipäevamuredest.

Kindel ja turvaline välisuks suvemajale

Meie aiamajauksed ja Mökki uksed on lõppviimistluseta ehk täpsemalt viimistlusvalmis männipuidust, mida saab töödelda vastavalt oma soovile. Valikus on ilma klaasita ja kirgas klaasiga uste mudeleid. Klaasiga välisuks on alati hea valik, kuna nii pääseb suvevalgus Teie suvemajja.Kui suvemaja on soojustatud ja seal viibitakse aastaringselt, siis soovitame ukse valida meie välisuste valikust. Sellisel juhul on õige uks võimalik leida näiteks Character- seeriast. Character välisuksed on stiilsed, kvaliteetsed ja minimalistliku Skandinaavia disainiga.

Saun kui peaaegu kohustuslik suvemaja osa

Uue sarja RETRO saunauste valikust leiate retrostiilis männipuidust saunauksed Valikus on nii männiraamiga klaasuks kui ka männipuidust ilma klaasita saunauksed.

Valikust ei puudu ka juba harjumuspärased klaasist ukselehega saunauksed, mis annavad saunale juurde ruumikust ning mis on äärmiselt vastupidavad kuumusele ja niiskusele.

Tuleb ära märkida, et klaasustega saunasid ei tohiks külma ilmaga, või kui need on pikemat aega kütmata, liiga kiiresti kuumaks kütta, sest kuumaga klaas paisub kiiresti ning võib puruneda.Meie saunauste valik pakub erinevaid võimalusi, kus on olemas igale saunale just talle sobiv uks.

Siseuksed vastavalt sisekujundusele

Kui suvemaja on natuke suurem kui lihtne aiamaja, on seal vajadus ka siseuste järele ning siis on parim valik naturaalse puidu tooni või siis peitsitud puidust uksed. Naturaalsest puidust uks loob alati sooja ja koduse tunde. Selleks soovitame näiteks Tradition- seeria uksi, mis on looduslikust männipuidust massiivuksed. Tradition-sarja uksed on saadaval nii töötlemata kujul, seega saab neid viimistleda vastavalt oma soovile, kui ka lakituna kirgas või valge lakiga. Kulunud puitust saab lihvida ja korrastada, mistõttu see kestab aastakümneid.

Kaasaegsema sisekujundusega suvilasse soovitame valida Unique Rustic-seeria tugev, täispuidust siseuks. Unique Rustic uksi on võimalik tellida kolme erinevat peitsitooni: pähkel, hall või valge. Heaks valikuks on veel ka Stable massiivsete sileuste sari, mille viimistlusevalikus on palju erinevaid värvi- ja spoonilahendusi.