Main Media

Isikupärased Digits välisuksed

Disain

Uue Character sarja välisuste mudel Digits võimaldab muuta oma kodu unikaalsemaks, valides ise uksele kas numbreid või tähti, näiteks oma majanumbri. Ukse turvalisuse ja praktilisuse suurendamiseks on võimalik valida lisaks näiteks Yale Doorman digitaalne võtmevaba turvalukk.

Meie Character sarja välisuks Digits esindab puhast minimalistlikku stiili ja kõrgetasemelist Skandianaavia disaini. See on ideaalne kõigile, kes soovivad olla omanäolised ja tahavad teistest eristuda. Digits ustele saab valida kuni kolm numbrit või tähemärki, mis on uksel klaasiavadeks. Numbreid saab valida 0 kuni 9 ja tähti A, B, C, …, J. Klaasivalikus on kirgas- ja satiinklaas.

Digits ustel on peithinged, mis on Meie suletud ukse puhul täiesti varjatud. Peithinged on igas suunas kergesti reguleeritavad. Lisaks on välisuste klaasid paigaldatud ilma klaasiliistudeta, luues stiilse välimuse nii maja seest kui väljast. Kõik eelpool mainitu muudab välisukse väljanägemise lihtsalt elegantseks.

Digits ustele oleme välja valinud 6 standard värvi, kuid lisana on võimalik valida oma uksele sobiv värvus NCS värvitoonide hulgast. Ust on võimalik saada ka kahevärvliselt, mis aitab sobitada ust ideaalselt nii maja fassaadi kui ka siseinterjööriga. Meie uue Door Designer rakenduse abil saate iOS ja  Android seadmetes järele  provoida, kuidas sobib Digits  uks Teie kodule. Tehke pilt oma kodu välisuksest ning sobitage sinna Character sarja Digits välisuks.

Digits uste jaoks on saadaval erinevaid nuti- ja lisatarvikuid nagu näiteks Yale Doorman digitaalne ja võtmevaba turvalukk. Uks võib olla varustatud näiteks alumiinumist või RST löögiplaadiga ja uksesulguriga.