Saun on saanud meie kodudes kindla koha ja kaunis saunauks sobitub sauna sisustusega luues terviku. Klaasist saunauks talub suurepäraselt niiskust, veepritsmeid  ja temperatuurikõikumisi, mistõttu on sellist tüüpi saunauks võitnud enamike koduomanike poolehoiu.

Kas klassikaline lahendus või investeering sisekujundusse?

Clever-tootesarja saunauksed on soodsad ja klassikalised – ühevärviline mustrita klaas jätab tagasihoidliku mulje. Uksekomplekti saate ergastada valides kvaliteetse lepalengi või disainkäepideme.

ADVANCE tootesarjast leiab saunaukse ka kõige nõudlikum koduomanik. Mustrivalik pakub võimalusi rõhutada erinevaid jooni sisekujunduses.  

Milline saunauks valida?

Clever-sarja mustrita klaasiga saunauksed on valikus kirka, halli ja pronksklaasiga. Leng ja käepide on valmistatud kas lepast või männipuidust.

ADVANCE-sarja mustriga klaasiga saunauksed on kujundatud sarnased SPA klaasustega, mistõttu on neid hea lähestikku kasutada.

Saate valida ühevärvilise kirka, pronks, halli või musta suitsuklaasiga ilma mustrita saunaukse või mustriga Purity saunaukse.

 

Käelisus

Valige ukse käelisus enne tellimuse esitamist Oksa mudeli korral. Kõik teised saunauksed on universaalse käelisusega ning originaalpakendisse pakitud paremakäelistena. Saunaukse käelisust saate vahetada demonteerides lengi ja monteerides lengi uuesti kokku vasakukäelisena.

Lengi viimistlusvõimalused ja käepidemed

Iga saunaukse komplekti kuulub ümar puidust käepide. Lisatasu eest saab tellida kas freesmustriga ümara, horisontaalse või vertikaalse käepideme. Saunauste lengid ja käepidemed on valmistatud alati samast materjalist (lepp või mänd, valitud mudelitel ka valge või must). Saunauste käepidemed on patenteeritud ning sobivad ainult meie saunaustele, mistõttu me käepidemeid eraldi ei müü.