Siseuste viimistlus (lakk või värv) on kulumiskindel ja mustust hülgav. Uste ja lengide pinnad taluvad hästi koduses majapidamises kasutusel olevaid aineid nagu vesi, karastusjook, kohv, õli, rasv jne. Siiski soovitame vältida pikemat kokkupuudet erinevate ainetega ning puhastada uks võimalikult kiiresti!

Puhastamine

Puhastage pinnad võimalikult kiiresti peale määrdumist. Tavaliselt piisab puhastamisest leiges veest lahustatud nõudepesuvahendiga immutatud niiske lapiga. Peale puhastamist kuivatage ukse või lengi pind. Hoidke kokkupuuteaeg kemikaalidega võimalikult lühike!

Plekkide eemaldamine

Eemaldage vees lahustumatud plekid ettevaatlikult lakibensiini või alkoholiga. Loputage puhastatud pind võimalikult kiiresti ja kuivatage.

Ärge kasutage:

  • Tugevat lahustit (atsetoon)
  • Abrassiivseid vahendeid
  • Ammoniaaki sisaldavaid vahendeid
  • Tugevalt leeliselisi või happelisi vahendeid

Juhime tähelepanu, et pinna ebaühtlase mehaanilise kulumise tulemusena võib tekkida ebaühtlane läige.

Hingede, luku ja tihendi hooldamine

Kontrollige vähemalt korra aastas hingede korrasolekut, vajadusel pingutage kinnituskruvisid. Õlitage lukku vähemalt kord aastas. Tihendid ei nõua erihoolt, puhastage tihendid koos uksega. Kui tihend on purunenud, asendage uue tihendiga.

Liugukse hooldusjuhend

Uste pinnaviimistlus on sile ja mustusthülgav. Siiski tuleb vastavalt vajadusele ukse pinda puhastada üldpuhastusainega. Kasutage üldpuhastusaine lahusega niisutatud pehmet lappi! Puhastatud pind loputage puhta veega niisutatud lapiga ning kuivatage hoolikalt! Vältige pinna pikaajalist kokkupuudet kemikaalidega ning abrassiivseid puhastusvahendeid!

Ukse pind on värvitud poolmati alküüdvärviga (valge NCS S 0502-Y).