Main Media

BIM

Ehitustööstus digitaliseerub kiires tempos ja loomulikult tahame ukselahenduste turuliidrina olla esimesed, kes arengusse kaasatud saavad. Seetõttu pakume oma tooteid digitaalsete BIM-objektidena, mida nii Reviti kui ka ArchiCADi kasutajad saavad modelleerimiseks tasuta alla laadida.

MIS ON BIM?

BIM ehk Building Information Modeling on ehitustööstuse globaalse digitaliseerimise ühisnimetaja. BIMi abil saab sujuvamaks muuta kõiki tööetappe – alates projekteerimisest kuni ehitamise, hoolduse ja lõpuks ka lammutamiseni välja. 

MIS ON BIM JA BIM-OBJEKT?

BIMi kasutava ehitusprojekti puhul koondatakse kogu info hoone kohta nn BIM-mudelisse. Seda võib võrrelda digitaalse Lego- komplektiga, mis koosneb erinevatest "Lego tükkidest", nn BIM-objektidest. 

MEIE BIM-OBJEKT 

Meie uste BIM-objekt sisaldab mõõtude variatsioone, mudeli ja pinnakattematerjalide infot, teavet isolatsiooniväärtuste kohta, tule- ja heliomaduste infot, paigaldusjuhiseid ja keskkonnasertifikaate ning muid ehitise elukaare jooksul nõutavaid dokumente.

Swedoori BIM-objektid on saadaval otse REVITis ja ArchiCADis BIMobjecti rakenduste kaudu. Neid saab alla laadida ka bimobject.com saidilt.

BIM-OBJEKTID

PANUSTAME DIGITALISEERIMISSE

Ehitustööstuse digitaliseerimine ja selle võimaldatav andmeedastus muudab tööprotsesse põhjalikult. Seetõttu investeerime digitaliseerimisse praegu ja tulevikus. Meil on oma BIMi arendajad, kes panustavad nii strateegilisse koostöösse kui ka klientidele vajaduste rahuldamisse. BIM-objektid suurendavad efektiivsust ja vähendavad koormust, mis on kooskõlas meie visiooniga keskkonnahoiust ja jätkusuutlikkusest.