Character Pixel

ADVANCE-LINE Character seeria välisuksed esindavad puhast minimalistlikku stiili ja kõrgetasemelist Skandianaavia disaini, mis sobib ideaalselt kaasaegse arhitektuuriga. Kõik Character uksed on peithingedega ja klaasiga mudetelitel puuduvad klaasiliistud. Soovi korral saab ukse valida seest ja väljast erinevas värvitoonis, nii et see sulanduks ideaalselt kodu interjööriga.

STIIL:
Modernne
PÕHIMATERJAL:
EPS 70 mm
U-väärtus:
≤ 0,8 W/m²K
Tüüp:
Üksikuks
PINNAVIIMISTLUS:
Värvitud
PIND:
Sile/Sile
KLAAS:
Kirgas klaas või satiinklaas
SERTIFIKAAT:
PEFC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

UkselehtPaksus 70 mm │ EPS-isolatsioon ja kaks alumiiniumlehte
ViimistlusVärvitud HDF-plaat
Klaas3K selektiivklaas
KlaasiliistudKlaasiliistudeta
LukkAssa 565 lukukorpus ja reguleeritav vasturaud
TihendSilikoontihend ukselehes ja lengis
LengVärvitud täispuidust leng 56 x 115 mm
HingedPeithinged │ 2 tk
LävepakkKuumtöödeldud lehtpuidust ja alumiiniumist
Telli kaLukukomplekt ja käepide või nutilukk ja muud lisatarvikud

Kas välisuksed vastavad EI15 tulepüsivusnõudele?

Function tooteseeria mõned mudelid on tootevalikus EI30 tulepüsivusklassiga. Ruumidesse, millele on esitatud EI15 tulepüsivusnõue, sobivad meie tootevalikust Function EI30 tulepüsivusega uksed. Tuletõkkeust tellides veenduge, et ka ümbritsev sein vastaks sama klassi tulepüsivusnõudele!

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Kui pikk on tarneaeg?

Paljud tooted on meie edasimüüjate laotooted. Kui toode ei ole kaupluse laos, siis olenevalt tootest on tarneaeg tehasest 1-7 nädalat. Täpse tarneaja saamiseks pöörduge edasimüüja poole.

Kas leng kuulub komplekti?

Siseukse leng ei kuulu komplekti, see tuleb eraldi tellida. Samuti tuleb soovi korral eraldi tellida lävepakk, käepide, tualetisulgur, ventilatsioonirest ja piirdeliistud. Tule- ja helitõkkeuksed, välisuksed, rõduuksed ja aiamajauksed on komplekteeritud ukseplokina ehk uks koos lengiga.

Milline on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda ja käelisust. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas.

Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega.

Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole  ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Välisuksed, rõduuksed, aiamajauksed ja tuletõkkeuksed on kõik tänu ripphingedele fikseeritud käelisusega ning sobiv käelisus tuleb esitada ust tellides.

Siseuste käelisus sõltub siseukse tüübist. Sirge servaga siseuksed on kõik universaalse käelisusega. Mantelservaga sümmeetrilised uksed on universaalse käelisusega, kuid asümmeetrilisi uksi tellides tuleb näidata soovitud käelisus.

Jaga seda sõbraga