Aiamajauks 458

Clever-line valikus olevad aiamajauksed sobivad kasutamiseks hoonetel, kus temperatuuride erinevus mõlemal pool ust ei ületa 10⁰C ning need ei ole mõeldud kasutamiseks elumaja välisuksena. Männipuidust viimistlusvalmis uksekomplekt vajab enne kasutamist ilmastikukindlat lõppviimistlust – värv, lakk, õli vms.

STIIL:
Modernne
PÕHIMATERJAL:
EPS 47 mm
Tüüp:
Üksikuks
PINNAVIIMISTLUS:
Viimistlusvalmis mänd
PIND:
Paneel/Paneel
SERTIFIKAAT:
FSC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

UkselehtPaksus 47 mm │ EPS-isolatsioon
ViimistlusViimistlusvalmis männipuidust laudis väljast ja kasevineer sees
LukkAssa 565 lukukorpus ja vasturaud
TihendSilikoontihend lengis
LengMänd 42 x 105 mm
HingedRipphinged │ 2 tk
LävepakkMänd 22 x 92 mm
Telli kaLukusüdamik ja käepide

Kas välisuksed vastavad EI15 tulepüsivusnõudele?

Function tooteseeria mõned mudelid on tootevalikus EI30 tulepüsivusklassiga. Ruumidesse, millele on esitatud EI15 tulepüsivusnõue, sobivad meie tootevalikust Function EI30 tulepüsivusega uksed. Tuletõkkeust tellides veenduge, et ka ümbritsev sein vastaks sama klassi tulepüsivusnõudele!

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Kui pikk on tarneaeg?

Paljud tooted on meie edasimüüjate laotooted. Kui toode ei ole kaupluse laos, siis olenevalt tootest on tarneaeg tehasest 1-7 nädalat. Täpse tarneaja saamiseks pöörduge edasimüüja poole.

Kas leng kuulub komplekti?

Siseukse leng ei kuulu komplekti, see tuleb eraldi tellida. Samuti tuleb soovi korral eraldi tellida lävepakk, käepide, tualetisulgur, ventilatsioonirest ja piirdeliistud. Tule- ja helitõkkeuksed, välisuksed, rõduuksed ja aiamajauksed on komplekteeritud ukseplokina ehk uks koos lengiga.

Milline on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda ja käelisust. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas.

Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega.

Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole  ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Välisuksed, rõduuksed, aiamajauksed ja tuletõkkeuksed on kõik tänu ripphingedele fikseeritud käelisusega ning sobiv käelisus tuleb esitada ust tellides.

Siseuste käelisus sõltub siseukse tüübist. Sirge servaga siseuksed on kõik universaalse käelisusega. Mantelservaga sümmeetrilised uksed on universaalse käelisusega, kuid asümmeetrilisi uksi tellides tuleb näidata soovitud käelisus.

Jaga seda sõbraga