Stable 410 paarisuks

ADVANCE-LINE Stable täispuidust sileuste disain on lihtne ja ajatult sirgjooneline. Ukse disain sobitub nii moodsalt minimalistlikku kui ka klassikalisse interjööri. Sileuks on ajatu klassika, mis võib sulanduda seina värviga või mõjuda dekoratiivse aktsendina. Stable uks on massiivne ja konstruktsioonilt tugev ning selle kvaliteet on tunda juba ukse avamisel. Tänu tugevale konstruktsioonile ja kvaliteetsele pinnatöötlusele on uks vastupidav ja kauakestev.

STIIL:
Modernne
Tüüp:
Paarisuks
PINNAVIIMISTLUS:
Värvitud
SERV:
Mantelservaga uks
KLAAS:
Kirgas klaas, satiinklaas, musterklaas Chinchilla või MasterCarre
SERTIFIKAAT:
PEFC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

Ukseleht40 mm mantelservaga ukseleht
ViimistlusVärvitud valge | standardvärvid või erivärv NCS S värvitoon
KlaasKarastatud 4 mm klaas
KlaasiliistudUkselehe värvi klaasiliistud
Lukk2014 lukukorpus | valgel uksel valge ja ülejäänud toonide puhul hall
ServariivMitteaktiivsel ukselehel paigaldatud servariivid 2 tk
Telli kaLeng | lävepakk | liistud ja käepide

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Kas leng kuulub komplekti?

Siseukse leng ei kuulu komplekti, see tuleb eraldi tellida. Samuti tuleb soovi korral eraldi tellida lävepakk, käepide, tualetisulgur, ventilatsioonirest ja piirdeliistud. Tule- ja helitõkkeuksed, välisuksed, rõduuksed ja aiamajauksed on komplekteeritud ukseplokina ehk uks koos lengiga.

Milline on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda ja käelisust. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas.

Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega.

Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole  ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Välisuksed, rõduuksed, aiamajauksed ja tuletõkkeuksed on kõik tänu ripphingedele fikseeritud käelisusega ning sobiv käelisus tuleb esitada ust tellides.

Siseuste käelisus sõltub siseukse tüübist. Sirge servaga siseuksed on kõik universaalse käelisusega. Mantelservaga sümmeetrilised uksed on universaalse käelisusega, kuid asümmeetrilisi uksi tellides tuleb näidata soovitud käelisus.

Jaga seda sõbraga