Sound 41DB

ADVANCE-LINE Sound kollektsiooni siseuksed isoleerivad hästi helisid. Helikindel uks suurendab mugavuse tunnet, lisades vaikust ja privaatsust näiteks magamistuppa, kodukontorisse või tualettruumi. Helikindla ukse heliisolatsiooni indeks on Rw 30 dB ja see kuulub heliklassi 25 dB ehk normaalne kõne on teisel pool ust vaid nõrgalt kuulda. Uksel on heliisolatsiooninõuete täitmiseks vaja ka astmega lävepakku ja ilma tihendita lengi. Loomulikult tuleb erilist tähelepanu pöörata ka ust ümbritseva seinakonstruktsiooni isolatsioonile. Ukse saab paigaldada ka olemasolevale lengile. Kui soovite tõhusamat heliisolatsiooni, valige Master sound massiivsed siseuksed.

Heliisolatsioon:
≥ Rw 30 dB
STIIL:
Klassikaline
Tüüp:
Üksikuks
PINNAVIIMISTLUS:
Värvitud
SERV:
Mantelservaga uks
SERTIFIKAAT:
PEFC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

Ukseleht40 mm tihendiga manteluks
ViimistlusVärvitud valge | standard ja erivärv NCS S värvitoonides
Lukk2014 lukukorpus
Telli kaLeng 602 (ilma tihendita) | astmega lävepakk 650 ja käepide

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Kas leng kuulub komplekti?

Siseukse leng ei kuulu komplekti, see tuleb eraldi tellida. Samuti tuleb soovi korral eraldi tellida lävepakk, käepide, tualetisulgur, ventilatsioonirest ja piirdeliistud. Tule- ja helitõkkeuksed, välisuksed, rõduuksed ja aiamajauksed on komplekteeritud ukseplokina ehk uks koos lengiga.

Milline on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda ja käelisust. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas.

Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega.

Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole  ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Välisuksed, rõduuksed, aiamajauksed ja tuletõkkeuksed on kõik tänu ripphingedele fikseeritud käelisusega ning sobiv käelisus tuleb esitada ust tellides.

Siseuste käelisus sõltub siseukse tüübist. Sirge servaga siseuksed on kõik universaalse käelisusega. Mantelservaga sümmeetrilised uksed on universaalse käelisusega, kuid asümmeetrilisi uksi tellides tuleb näidata soovitud käelisus.

Jaga seda sõbraga