Unique 501M Slide

ADVANCE-LINE Unique täispuidust raamuksed on disainilt sirge ja puhta joonega. Ukse geomeetriline disain sobib eriti hästi moodsasse interjööri, kuid võib tuua selgust ja värskust ka klassikalisemasse koju. Ukse minimalistlik välisilme annab kodule elegantse ja hoolitsetud ilme. Unique on sisustuselement, mille värv võib sulanduda seina tooniga või mõjuda efektse aktsendina. Ukse ühel poolel on peegel, seega sobib uks suurepäraselt näiteks garderoobi, esikusse või lastetuppa. Peegli võib paigutada ukse avamis- või sulgemispoolele – ülejäänud uks värvitakse valitud tooni. Tugeva konstruktsiooniga uks on vastupidav, selle raskust on tunda ka ukse avamisel. Tänu kvaliteetsele konstruktsioonile ja pinnatöötlusele on uks toekas, vastupidav ja kauakestev.

STIIL:
Modernne
Tüüp:
Liuguks
PINNAVIIMISTLUS:
Värvitud
SERV:
Liuguks
SERTIFIKAAT:
PEFC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

Ukseleht40 mm sirge servaga ukseleht | põrandajuhiku freesing ukse alaservas
ViimistlusVärvitud valge | standard- või erivärv NCS S värvitoonides + peegel ühel pool ust
KäepideUkselehel ümarad süvistatud käepidemed
NäpurõngasUkselehe servas näpurõngas
LukustusTelli lukustatav lahendus | telli ja asenda näpurõngas Abloy 4249 lukukorpusega ja ühe ümara käepideme asemele WC-väändenupp
Telli kaLükandsüsteem (lukustava lahenduse puhul vali sobiv lükandsüsteem)

Millisele seinaavale sobib liuguks?

Liugukse mõõt on  925 x 2150 mm ehk see katab kenast seinaava suurusega 900 x 2100 mm. Matta Slide klaasliugukse mõõt on 950 x 2150 mm ning see katab seinaava 925 x 2100 mm.

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Jaga seda sõbraga