Sauna 81

Clever-line Sauna klaasuks on soodne ja esinduslik standardne saunauks. Ühevärviline mustrita klaasuks on lihtne ja elegantne ning sobib seetõttu igasse sauna. Klaasuks lisab leiliruumile avaruse tunnet ning talub väga hästi kuuma ja niiskust. Tänu ukse läbipaistvusele saab saunast jälgida näiteks vannitoas toimetavaid lapsi. Sauna ust saab sobitada interjööriga, valides meelepärase puitlengi (mänd, lepp, must või kuumtöödeldud haab) ja käepideme (ümmargune, horisontaalne või vertikaalne). Lengi tihend takistab ukse kolksumist.

STIIL:
Klassikaline
Tüüp:
Üksikuks
PINNAVIIMISTLUS:
Läbipaistev pronksklaas
SERTIFIKAAT:
FSC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

Ukseleht8 mm karastatud klaasist ukseleht
KäepideÜmar käepide | horisontaalne või vertikaalne puidust pikk käepide
Rull-lukkHall rull-lukk ja hall plastikust vasturaud
Leng42 x 92 mm leng mänd | lepp | musta peitsiga mänd või termohaab
TihendLengis
HingedHallid reguleeritavad klaasukse hinged 2 tk

Millised klaasuksed paistavad läbi ja millised mitte (näiteks Bath Satiinklaasuks)?

Klaasuste siiditrükitud osa ei paista läbi. Muster on kas Kirgas klaas või toonitud klaas ning muster paistab läbi. Mida lähemal uksele seista seda selgemalt näeb teisele poole ust. Satiinklaasist uksed BATH ja Matta Slide liuguks kumab vari läbi. Oksa mustriga uksed, mis on üleni digitrükitud, ei paista läbi. Saunauksest SMOKE kumab vari läbi väga vähesel määral.

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Kas leng kuulub komplekti?

Siseukse leng ei kuulu komplekti, see tuleb eraldi tellida. Samuti tuleb soovi korral eraldi tellida lävepakk, käepide, tualetisulgur, ventilatsioonirest ja piirdeliistud. Tule- ja helitõkkeuksed, välisuksed, rõduuksed ja aiamajauksed on komplekteeritud ukseplokina ehk uks koos lengiga.

Milline on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda ja käelisust. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas.

Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega.

Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole  ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Välisuksed, rõduuksed, aiamajauksed ja tuletõkkeuksed on kõik tänu ripphingedele fikseeritud käelisusega ning sobiv käelisus tuleb esitada ust tellides.

Siseuste käelisus sõltub siseukse tüübist. Sirge servaga siseuksed on kõik universaalse käelisusega. Mantelservaga sümmeetrilised uksed on universaalse käelisusega, kuid asümmeetrilisi uksi tellides tuleb näidata soovitud käelisus.

Jaga seda sõbraga