Master

ADVANCE-LINE massiivsed siseuksed Master on mõeldud kasutamiseks nii üldkasutatavatesse hoonetesse vaheusteks kui ka Teie kodu tehnilistele ruumidele. Master uksi pakume nii värvitud kui tammespoon viimistlusega.

STIIL:
Modernne
Tüüp:
Üksikuks
PINNAVIIMISTLUS:
Värvitud/spoonitud
SERV:
Mantelservaga uks
SERTIFIKAAT:
PEFC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

Ukseleht50 mm mantelservaga massiivne ukseleht
ViimistlusVärvitud valge | standard või erivärv NCS S värvitoonides ja spoon tamm
LukkAssa565 lukukorpus
VasturaudLP732 vasturaud
LengPuitleng 42 x 92 mm | värvitud valge | standard või erivärv NCS S värvitoonides
LävepakkLakitud tamm
TihendTihendid lengis ja lävepakus
HingedReguleeritavad ripphinged 3 tk
Telli kaKäepide

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Kas leng kuulub komplekti?

Siseukse leng ei kuulu komplekti, see tuleb eraldi tellida. Samuti tuleb soovi korral eraldi tellida lävepakk, käepide, tualetisulgur, ventilatsioonirest ja piirdeliistud. Tule- ja helitõkkeuksed, välisuksed, rõduuksed ja aiamajauksed on komplekteeritud ukseplokina ehk uks koos lengiga.

Milline on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda ja käelisust. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas.

Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega.

Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole  ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Välisuksed, rõduuksed, aiamajauksed ja tuletõkkeuksed on kõik tänu ripphingedele fikseeritud käelisusega ning sobiv käelisus tuleb esitada ust tellides.

Siseuste käelisus sõltub siseukse tüübist. Sirge servaga siseuksed on kõik universaalse käelisusega. Mantelservaga sümmeetrilised uksed on universaalse käelisusega, kuid asümmeetrilisi uksi tellides tuleb näidata soovitud käelisus.

Jaga seda sõbraga