Fire 810

ADVANCE-LINE tuletõkkeuksed takistavad tõhusalt tule ja suitsu levikut ja isoleerivad helisid. Tuletõkkeuksi kasutatakse ruumides, kus ehitusnormid nõuavad EI 30 tuletõkkeuksi. Suletud EI1 30 tuletõkkeuks peab vastu vähemalt 30 minutit ehk leegid ei pääse uksest läbi ja ukse pinnatemperatuur ei tõuse üle lubatud normi. Ukse heliisolatsiooniomadused teevad sellest ka helikindla ukse nõudlikele objektidele. Ukse heliisolatsiooni indeks on Rw 38 dB ja see kuulub 30 dB heliklassi ehk tavalist kõnet teisel pool ust ei kuule, küll aga võib läbi kosta vali müra ja kisa. Loomulikult tuleb erilist tähelepanu pöörata ka ust ümbritseva seinakonstruktsiooni isolatsioonile.

Tuletõke:
EI₁ 30
Heliisolatsioon:
≥ Rw 38 dB
STIIL:
Modernne
Tüüp:
Üksikuks
PINNAVIIMISTLUS:
Värvitud
SERV:
Mantelservaga uks
SERTIFIKAAT:
PEFC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

Ukseleht50 mm mantelservaga tule- | suitsu- ja helikindel ukseleht (EI30/Sa200/Rw38dB)
ViimistlusVärvitud valge | standard või erivärv NCS S värvitoonides ja spoon tamm | valge lakk tamm | must tamm | kask või pähkel
LukkAssa565 lukukorpus
VasturaudLP732 vasturaud
LengPuitleng 42 x 92 mm | värvitud valge | standard või erivärv NCS S värvitoonides
LävepakkLakitud tamm
TihendTule- ja helitõkketihendid lengis ja lävepakus
HingedReguleeritavad ripphinged 3 tk
Telli kaKäepide ja uksesilm

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Kas leng kuulub komplekti?

Siseukse leng ei kuulu komplekti, see tuleb eraldi tellida. Samuti tuleb soovi korral eraldi tellida lävepakk, käepide, tualetisulgur, ventilatsioonirest ja piirdeliistud. Tule- ja helitõkkeuksed, välisuksed, rõduuksed ja aiamajauksed on komplekteeritud ukseplokina ehk uks koos lengiga.

Milline on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda ja käelisust. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas.

Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega.

Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole  ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Välisuksed, rõduuksed, aiamajauksed ja tuletõkkeuksed on kõik tänu ripphingedele fikseeritud käelisusega ning sobiv käelisus tuleb esitada ust tellides.

Siseuste käelisus sõltub siseukse tüübist. Sirge servaga siseuksed on kõik universaalse käelisusega. Mantelservaga sümmeetrilised uksed on universaalse käelisusega, kuid asümmeetrilisi uksi tellides tuleb näidata soovitud käelisus.

Jaga seda sõbraga