Bath Satiini+

Clever-line Bath-kollektsiooni klaasuks on soodne ja esinduslik vannitoauks. Ühevärviline klaasuks on lihtne ja elegantne. Siiditrükiga pind on poolläbipaistev, uks tagab privaatsuse, tuues samas ruumi valgust ja avaruse tunnet. Klaasuks on suurepärane lahendus vannituppa, sest talub väga hästi niiskust. Tihendiga lengi saab valida kahest erinevast puitmaterjalist: viimistlusvalimis, valgeks värvitud või musta peitsiga mänd ning kuumtöödeldud haab. Standardkäepide on mittelukustatav, kuid saab tellida ka lukustatava.

STIIL:
Modernne
Tüüp:
Üksikuks
PINNAVIIMISTLUS:
Läbikumav valge mattklaas
SERTIFIKAAT:
FSC
GARANTII:
2-aastane tootegarantii

FUNKTSIOONID

Ukseleht8 mm karastatud siiditrükiga kirgas klaasukseleht
KäepideKäepide Atlanta alumiinium
LukkVaikimisi mittelukustatav | tellimisel lukustatav
Leng42 x 92 mm värvitud valge (standard) | viimistlusvalmis mänd või termohaab
TihendLengis
HingedHalli värvi reguleeritavad klaasukse hinged 2 tk
Telli kaVajadusel lävepakk

Millised klaasuksed paistavad läbi ja millised mitte (näiteks Bath Satiinklaasuks)?

Klaasuste siiditrükitud osa ei paista läbi. Muster on kas Kirgas klaas või toonitud klaas ning muster paistab läbi. Mida lähemal uksele seista seda selgemalt näeb teisele poole ust. Satiinklaasist uksed BATH ja Matta Slide liuguks kumab vari läbi. Oksa mustriga uksed, mis on üleni digitrükitud, ei paista läbi. Saunauksest SMOKE kumab vari läbi väga vähesel määral.

Kas ma saan uksi osta otse teie tehasest?

Müüme uksi ainult läbi edasimüüjate kaupluste.

Kas leng kuulub komplekti?

Siseukse leng ei kuulu komplekti, see tuleb eraldi tellida. Samuti tuleb soovi korral eraldi tellida lävepakk, käepide, tualetisulgur, ventilatsioonirest ja piirdeliistud. Tule- ja helitõkkeuksed, välisuksed, rõduuksed ja aiamajauksed on komplekteeritud ukseplokina ehk uks koos lengiga.

Milline on ukse käelisus ja kuidas seda määrata?

Ust tellides on vaja teada ukse soovitud avanemissuunda ja käelisust. Ukse käelisust määratakse seistes ukse avanemise pool ja avades ust enda suunas.

Parema käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad parema käe ukse hinged paremale poole ja käepide vasakule poole. Ust saab avada parema käega.

Vasaku käe uks - vaadates ust avanemise poolelt jäävad vasaku käe ukse hinged vasakule poole  ja käepide paremale poole. Ust saab avada vasaku käega.

Välisuksed, rõduuksed, aiamajauksed ja tuletõkkeuksed on kõik tänu ripphingedele fikseeritud käelisusega ning sobiv käelisus tuleb esitada ust tellides.

Siseuste käelisus sõltub siseukse tüübist. Sirge servaga siseuksed on kõik universaalse käelisusega. Mantelservaga sümmeetrilised uksed on universaalse käelisusega, kuid asümmeetrilisi uksi tellides tuleb näidata soovitud käelisus.

Jaga seda sõbraga