Main Media

Swedoori uus uste hooldusteenus tagab teie ustele pika ea ja tipptasemel funktsionaalsuse

Ukse laitmatu funktsionaalsus ja pikk eluiga olenevad suuresti sellest, kuidas uksi hooldatakse. Nagu kõik liikuvad esemed, vajavad ka uksed regulaarset hooldust. Swedoori ustega tuleb kaasa paigaldus- ja hooldusjuhend, mis soovitab vähemalt kord aastas teha ustele kontrollhooldust. Kuna hooldusvajadus oleneb uste kasutamise sagedusest, on mõistlik tihti kasutuses olevaid uksi hooldada sagedamini kui üks kord aastas.

Swedoori Põhja-Euroopa regioonijuhi Silver Järvamägi sõnul on uus teenus suunatud ennekõike lõpptarbijale, kuid mitte üksikule erakliendile, vaid korteriühistutele, koolidele, lasteaedadele, haiglatele ja büroohoonetele. 
Uus hooldusteenus pakub Swedoori ustele põhjalikku hooldust, mis hõlmab järgmist:

  1. Uste ja lengide põhjalik kontroll, et avastada võimalikud probleemid ja kulumised ning need õigel ajal lahendada.
  2. Kinnitusvahendite, sealhulgas hingede ja lukustussüsteemide kontroll, et tagada nende korrektne toimimine ning turvalisus.
  3. Tihendite kontrollimine ja puhastamine, et kindlustada nende optimaalne tihedus ning isolatsioon.
  4. Lukustussüsteemide puhastamine ja määrimine vastava määrdeainega, et tagada uste sujuv lukustamine ja avamine ning pikendada nende eluiga.

Juhistele vastav regulaarne hooldus ja professionaalne hooldusteenus garanteerivad, et Swedoori uksed püsivad aastaid tugevad, turvalised ning funktsionaalsed. See pakub usaldusväärset kaitset ja stiili Teie kodule või äriruumidele.

Uue teenuse kättesaadavuse kohta ütleb Silver Järvamägi, et kuigi Swedoori tooteid müüakse üldjuhul edasimüüja kaudu, v.a siis, kui mõni tellija on otsene klient, siis uue teenuse puhul saab uste hooldust tellida pakkumise alusel ja kliendid ise valivad, millise edasimüüja kaudu nad arveldamist soovivad.

Silver Järvamägi sõnul on võimalik ka erakliendil oma uste eest ise hoolt kanda, järgides hoolikalt Swedoori antud juhiseid ja näpunäiteid.

Swedoori soovitused uste hooldamise sageduse kohta:

  • Korteriuksi soovitatakse hooldada vähemalt kord aastas, kuid sageli kasutatavaid uksi, nagu maja välisuksed, kontoriuksed ja eriti korrusmajade välisuksed, tuleks hooldada kord kvartalis, et tagada nende vastupidavus ning funktsionaalsus.
  • Päästeameti nõuded näevad ette, et tulekindlaid uksi peab hooldama vähemalt neli korda aastas. See on eriti oluline kindlustamaks, et need toimivad kriitilistes olukordades tõrgeteta.

Swedoori uste hooldusjuhendid:

Põhjalike hooldusjuhenditega saate tutvuda meie kodulehe alamlehel “Tugi ja tehniline info”. 

Juhenditest leiate üksikasjalikke juhiseid selle kohta, kuidas oma uste eest korralikult hoolitseda ning neid hooldada, et nad püsiksid kaua vastupidavad ja funktsionaalsed.