Main Media

Klaasinguga välisuksed

Disain Valgus

Välisuks on kodu visiitkaart. Klaasinguga välisuks jätab tulijale tunde, et teda on oodatud. Samuti on hea läbi ukseklaasi tervitada käeviipega tulijat ja lehvitada teeleminejaile.

Klaasinguga välisuksega loote visuaalselt suurema esiku - tänu ukseaknale on esik valgem ja tundub seetõttu  avaram.

Valgus tuppa

Esik on esimene ruum eluruumist, mida tulija näeb. Kodust lahkudes lahkume me esikust viimasena ja tulles saabume esimesena esikusse. Tunne, milles meid esik tervitab ja millega meid teele saadab, valdab meid enam kui arvata oskame. Valgusküllasesse esikusse on alati rõõm tulla ning sealt minnes on muredki kergemad. Tundub uskumatu, kui palju valgust võib anda väike ukseaken! Praktiliseks lahenduseks on ka laiend või ülaaken välisuksele, neid mõlemaid saab kombineerida nii pimeuksega kui klaasinguga välisuksega.

Valgust esikusse võib juurde saada ka privaatsust ohverdamata. Välisukse klaas võib olla ka musterklaas või satiinklaas - nii tuleb valgus tuppa, kuid toas toimuv jääb võõrale pilgule varjatuks.

Tule- ja helitõkkevälisuksed hoiavad müra tänaval ja ei lase tulel levida

Tule-ja helitõkkevälisuksed pakuvad mugavust ja turvalisust. Tagades suurepärase termoisolatsiooni vastab tuletõkkevälisuks tulepüsivusnõudele EI30. Klaasinguga tuletõkkevälisuste heliisolatsiooniindeks on Rw38dB ning seetõttu sobivad klaasinguga tule- ja helitõkkevälisuksed suurepäraselt kasutamiseks kõrge tänavamüraga piirkondades.