Main Media

Värvilised siseuksed

Disain

Mitu värvi on olemas? Võtke kätte värvipalett ja valige oma lemmikvärv! Just sellised on võimalused!

Ükski värv ei ole õige ega vale, igaühel meist on oma lemmikud. ADVANCE- tooteliini siseuste standardvärvide hulgast leiate valge, beeži, helehalli ja tumehalli. Kõiki ülejäänud värvitoone NCS skaalal saame samuti pakkuda, selleks võtke meiega ühendust.

Toon - värvi jõud

Värvitoonil on meile suur mõju. Värvitoon võib rahustada või jääda märkamatuks, aga ka inspireerida, julgustada ja elavdada. Iga värvitooni tajume sõltuvalt ümbritsevast foonist - heledal taustal paistab sama toon tumedamana kui tumedal taustal.

Leidmaks sobivat tooni ust on suureks abiks meie Sisekujundaja töökeskkond, kus saate proovida erinevaid uksi erinevates värvitoonides erinevas ruumikujunduses. Soovi korral saate üles laadida foto enda ruumikujundusest ja proovida sinna erinevaid uksi. Nii jäävad ära ebameeldivad üllatused, kus uksega koju jõudes selgub, et seda tooni uks ei ole ikkagi sobiv.

Harmoonia - väljendage end julgelt

Värvid räägivad paljutki värvi valijast, meie värvivalik reedab meid värvieelistuste kaudu. Ruumi sisenedes on kohe näha, kas koduomanik tunneb end hästi erksas oranžis köögis, beežis-hallikas raamatukogus, rõõmsalt rohelises lastetoas või bordoopunases magamistoas. Kombineerides sisekujunduses julgelt erineva intensiivsuse ja tooniga värve on võimalik saavutada ainulaadne sisekujundus.