Main Media

Ukselink ei ole pelgalt link

Disain

Must ja metallik on praegu uksemaailma trendikaimad värvivalikud – tõime turule viis uut ukselingi tooni.

Hele skandinaaviapärane sisustus on viimastel aastatel julgust kogunud ning must ja metallik on praegu uksemaailma trendikaimad valikud. Seetõttu otsustasime turule tuua viis uut uksekäepideme tooni, mille abil saab kergesti muuta ukse ja kogu toa ilmet

Soome sisekujundajad julgevad endisest rohkem kasutada värve nii uste kui ka nende detailide puhul. Vastasime Soome klientide nõudlusele ning võtsime kasutusele sise- ja lükanduste eri värvi käepidemed. Värvivalikuid on viis: Silver, Stainless, Gold, Bronze ja Black.

Siseuste ja lükanduste käepidemete toonid: Gold, Silver, Bronze, Black ja Stainless

Uksekäepideme värv ja disain mõjutavad üllatavalt palju ukse ilmet ja kogu toa meeleolu. Näiteks:

  • Neljakandiline uksekäepide Dallas on moodne, sirgjooneline.
  • Stockholm aga lihtne ning sobib kokku eri stiilidega.
  • New York ja Marseille esindavad romantilisemat disaini.

Käepidemete mudelid: Dallas, Stockholm, Marseille ja New York

MUSTAD UKSED JA KÄEPIDEMED INSPIREERIVAD KA NOORI ARHITEKTUURITUDENGEID

Sisekujundajad kasutavad viimasel ajal musta eriti innukalt nii siseuste kui ka uksekäepidemete puhul. Must käepide annab mustale uksele julgust, pronks soojust ja kuldne luksuslikkust. „Klassikalise valget tooni uste kõrval on hetkel suureks trendiks kujunenud tumedates toonides uksed ja ukselingid. Kombineerides valget ust musta ja/või metalse käepidemega võib sisearhitektuurselt muuta ruumi väga rikkalikuks ja stiilseks,“ julgustab arhitektuuritudeng Henry Feil inimesi uusi lahendusi proovima.

Must Sound helitõkkefunktsiooniga uks ja Marseille käepide Stainless

Must Sound helitõkkefunktsiooniga uks ja käepide Dallas (Gold), Stockholm (Bronze), New York (Stainless) ja Stockholm (Black)

Julgem valik on kasutada siseruumis musta või tumedat tooni ust. „See muudab ruumi huvitavaks ja lisab draamat. Uute värvilahendustega saab iga siseruumi muuta kaasaegsemaks ja samas huvitavaks, luues omapära,“ kirjeldab Feil.