Main Media

Tule- ja helitõkkeuksed

Heliisolatsioon Tuletõke

Tark uksevalik viib ööune uuele tasandile. Valides tule- ja helitõkkeukse magamistoale on ruumis tagatud vaikus ja rahu. Tule- ja helitõkkefunktsiooniga uksed ei erine välimuselt tavalistest ustest- nende tule- ja helikindluse annavad lengi sees olevad spetsiaalsed tihendid.

Planeerides uut elamut pöörake tähelepanu ruumidele, milledes soovite tulevikus kas puhata vaikuses või nautida kodukino segamata teisi pereliikmeid. Samuti mõelge läbi kohad, kus vajate tuletõkkefunktsiooniga uksi ning jälgige, et ust ümbritsev sein vastaks ka samale tuletõkkeklassile.

Taastuge vaikuses ja rahus

Meil kõigil on kogemusi, kus müra tase on taluvuse piiril ja soovime, et igal kodul oleks nupp, millest saaks taustamüra vaiksemaks keerata. Küll oleme sunnitud kuulama laste lärmakaid mänge, teismeliste lõputuid telefonivestlusi, noore muusiku pilliharjutusi ja kõike muud, mis käib kaasas ühe keskmise pere eluga. Vahel on hädavajalik kõigest sellest armsast eemalduda ja välja puhata. Samas on kodu koht, kus iga pereliige saab tegeleda temale meeldivate tegevustega. Lahendus on heliisolatsiooniga uks.

Igas kodus peaks olema vähemalt üks tuba heli isoleeriva uksega, et oleks koht, kuhu põgeneda. Taastununa on kõik need helid taas armsad ja osake meie igast päevast ja neid on lausa lust kuulata!

Hea une nimel

Kas olete unistanud voodis und oodates, et täna ei tuleks magamistuppa ei telerisaateid, muusikat, telefonivestlusi? Läbi välisseina kipume ikka kuulma hääli öisest tänavaelust- operatiivsõidukite sireene, peolt naasnud noori koos ülevoolavate muljetega, trammide möödumist, lennukite müra. Kui sellele lisada veel majasiseselt tulevad helid, jõuame kiiresti taluvuse piirile. Eriti kui väsimus on peal ja nii tahaks vaikuses magada.

Kes on kasvõi kord kogenud vahet tavalise siseukse ja helitõkkesiseukse müra summutamise erinevust valib magamistoale kindlasti heliisolatsiooniga ukse.

Töötage ja õppige vaikuses

Kui peres on lisaks gümnasistile või tudengile ka väikelaps, on hädavajalik helitõkkeuks. Ei saa ju keskenduda õppetööle ega ka kodukontoris töötades, kui kõrvaltoas on lapsed mänguhoos. See on uskumatu, kuidas me oleme harjunud meid segavate helidega ja samas oleme häiritud nendest helidest. Muutke oma kodu helitõkkeustega tõeliselt privaatsust toetavaks koduks!

VAJATE ROHKEM INFOT?

  • Tutvuge siseuste tootevalikuga