Main Media

Sileuksed

Disain

Esmamulje võib petta. Kuigi sileuks tundub väga lihtne, pakub see mitmekülgseid lahendusi kodu sisustamisel.

Valge sileuks on lihtne, elegantne ja rahulik, ent uks ei pea olema alati valge. Massiivseid sileuksi saab tellida lisaks valgele ka helehalli, tumehalli ja beeži või hoopis eelistate värvitud pinnale naturaalset puitu ja valite spoonkattega uks.

Disain - minimalistide lemmik

Sile siseuks oma lihtsa ja pretensioonitu välimusega sobib pea iga sisekujundusega, õige pinnaviimistlus võimaldab neid sobitada lähtudes sisekujunduse stiilist. Eriti hästi pääseb eriline pinnaviimistlus esile, kui ukse ümber on piiavalt ruumi, et seda eemalt vaadelda. Näiteks Stable sileustele saab valida klassikalise vertikaalse spooni asemele horisontaalse spooni. Proovige erinevaid võimalusi meie sisekujundaja töökeskkonnas!

Idee - sulanda uks keskkonda

Sileuks võib olla tänu hoolsasti valitud pinnaviimistlusele suurepärane võimalus ühendada sisekujundus tervikuks. Näiteks kasutades intensiivse tooniga sileust samas toonis teiste sisekujunduselementidega tekib kaunis tervik.

Sileuks - kas kõige lihtsam uks?

Sileda pinna all võib peidus olla meeldivaid üllatusi. Kerge kärgpappsisuga valge sileuks on läbi aegade olnud odavaim ja lihtsaim uksevalik. Küll aga on väliselt võimatu kergest sileuksest eristada Stable massiivse konstruktsiooniga, mis on palju tugevam ja heliisoleerivam toode. Samuti pakume Fire tooteseerias siledaid tule- ja helitõkkeuksi.

Vahel on vähem rohkem!