Main Media

Paarisuksed

Disain Valgus

Laia seinaava täiteks sobivad paarisuksed või laiendiga uksed. Paarisuksed on visuaalselt sama laiad, laiendiga uksekomplekti ukse kõrval on kitsam uks ehk laiend. Paaris- ja laiendiga siseuste aktiivne ja passiivne uks on samas lengis ning mõlemad uksed avanevad.

Paarisuksed - uks+uks

Paarisuksed on laialt kasutusel eraldamaks elutuba esikust. Avades mõlemad uksed saame kergelt ja lihtsalt suurendada eluruumi, samuti annab ruumile visuaalset avarust juurde klaasinguga  paarisuste kasutamine. Sõltuvalt ruumi sisekujundusest valige paarisuksed kas Trend või Craft tooteseeriast, need luksuslikud uksed on iga elutoa ehteks.

Uks ei pea olema ainult tagasihoidlik üldehitusmaterjal. Alles viimastel aastatel on hakatud aru saama, et uksed võivad mängida suuremat rolli: üha enam on lubatud ustel erineda ülejäänud sisustusest nii värvide kui mustrite poolest.

Laiendiga uksed - uks koos lisauksega

Kui seinaava on üksikukse jaoks lai ja paarisukse jaoks kitsas, siis on lahenduseks laiendiga uks. Laiendiks nimetatakse väikest kitsast ust, mis on koos üksikuksega samas lengis.