Main Media

Klaasinguga siseuksed - laske valgus sisse ja ruumil hingata

Disain Valgus

Klaasinguga siseuksed on ilusad ja ka praktilised – me saame kasutada maksimaalselt päevavalgust ning ruumid näivad avaramatena. Klaaside dekoratiivsed liistud ja kassetid annavad juurde elegantsi ning ilma dekoratiivsete klaasikassettideta mudelid mõjuvad minimalistlikena. Klaasinguga ukse praktilisus põhineb sellisel lihtsalt asjaolul, et läbi klaas avaneb võimalus näha otse teise ruumi. Lisaks sellele võimaldab klaas valguse levimist erinevate ruumide vahel.

VALIGE OMA SISEUKS NELJAST VALIKUVARIANDIST

Klaas on dekoratiivmaterjalina maitsekas ja stiilne. Kombineerides külma klaasi sooja puuga, annab see põneva kontrasti. Siseustel on neli klaasivalikut. Kirgas klaasiga uks on just kui aknaks tubade vahel. Satiinklaas loob pehme, rahustava õhkkonna. Musterklaasiga uksed annavad interjöörile täiesti uue ilme. Mustriga klaasid MasterCarre ja Chinchilla on saadaval ainult Craft, Unique ja Stable uksemudelite puhul.

Kirgas klaas

Satiinklaas

MasterCarre-klaas

Chinchilla-klaas

KLAASUKS UKS TOOB ELAMISSE VALGUST JA KERGUST

Klaasinguga uksed toovad elukeskkonda rohkem valgust ja avarust. Satiin- ja musterklaasid annavad valgust, kuid ei paista läbi – me näeme läbi klaasi vaid varjusid. Satiinklaas on saadaval kõigile klaasinguga siseustele ja musterklaasid kindlate mudelite puhul.

Ilma akendeta ruumid vajavad avarust ja maksimaalselt valgust ning sellistes ruumides (näiteks koridorides) oleks hea kasutada kirka klaasiga uksi. Kõiki klaasingugaga siseuksi on võimalik tellida kirgas klaasiga.

SISEUKSE KLAAS ANNAB JUURDE AVARUST

Meie kodu võib näida väikeste eraldiseisvate ruumide kogumina, millede avarus on piiratud ustega. Tahveluste asendamine klaasinguga ustega muudab kogu kodu välimust. Klaasinguga uksed muudavad isegi väikese ruumi avaramaks ja mõjuvad värskendavalt.

Näiteks koridor, kus asuvad mitmed teistesse ruumidesse suunduvad uksed. Kinnised uksed võivad tunduda igavad, oodates avamist. Kujutage ette nüüd nende uste asendamist suurte klaasiavadega ustega. Värskendav, kas pole? Kui koridoris on kasutatud klaasinguga uksi, hakkab ruum uuesti hingama ja koridor ise muutub sellest tunduvalt suuremaks.

KLAASINGUGA SISEUKSED ON OHUTUD

Iseenesestmõistetavana on üks peamisi klaasi eeliseid läbipaistvus. Klaasinguga uksed saavad tagada turvalisust, näiteks köögi ja lastetoa vahel, kui te saate jälgida, mis teises ruumis toimub.

Klaas on küll vastupidav materjal, kuid puruneb teravate löökide tulemusel. Vastavalt ehitusnõuetele tuleb kõikidel klaasinguga ustel, mille klaasiava alumise serva kõrgus põrandast jääb 700 mm kõrgusele või madalamale, kasutada karastatud klaasi. Meie uksed vastavad kõikidele nõuetele.