Main Media

Kirjutustahvliga uks toob esile sinu loomingulisuse

Disain Nutikas

Kirjutustahvliga uks on nutikas lahendus, kuhu võib kirjutada nii ilusaid mõtteid ja ka olulist infot. Lisaks on see kaunis sisustuselement, mis sobib ehedas põhjamaises stiilis kodu kõikidesse ruumidesse.

Siseustele pööratakse üllatavalt vähe tähelepanu, kuigi uste mõju ruumi välimusele on suur. Vaatamata sellele, et uste stiil ja värvitoon mõjutavad kogu ruumi iseloomu, ei ole nende uuendamine väikese värskendusremondi ajal tavaks. Kirjutustahvliga siseuste abil on lihtne muuta oma kodu isikupäraseks.

KIRJUTUSTAHVLIGA UKS – TUBLI JA STIILNE SISEUKS

Uksel võib olla mitmeid funktsioone. Lisaks oma traditsioonilisele rollile võib uks olla kodus elavatele kunstnikele lõputu loovuse väljendamise võimalus või tervituste jätmise koht. Mis võiks teha koolilapsele rohkem rõõmu, kui vanema kirjutatud sõnum köögiuksel: ”Tšau, kullake! Külmkapis on pitsa! :)”

Kirjutustahvliga uksele võib kirjutada olulist infot, kuid see võib olla ka meeldiv pereliikmeid ühendav tegevus. Tühjana on see aga kaunilt minimalistlik sisustuselement.

KIRJUTUSTAHVLIGA UKS ARENDAB LOOVUST MUJALGI KUI LASTETOAS

Lastetuppa sobib kirjutustahvliga uks suurepäraselt. Lapsed armastavad kriidiga joonistada, see on tore ja arendav loominguline mäng. Mis on eriti hea, uks kirjutustahvlina ei kuluta väärtuslikku seinaruumi. Kirjutustahvliga uks sobib sama hästi ka elutuppa või esikusse, eriti kui väikesed kunstnikud ei püsi oma toas.

Kriidi võlu seisneb selles, et tervitused muutuvad palju lõbusamaks ja kunstilisemaks kui pastakaga paberile kirjutatud teated. Lapiga pühkides saab ukse taas kiiresti esinduslikult korda, kui kunstiteosed ja tegemata asjade nimekirjad on vaja külaliste silma alt ära panna. Pidude ajal saab aga kirjutustahvliga ust kasutada näiteks külalisteraamatuna.

Köögis on kirjutustahvliga uks samuti praktiline sisustuselement. Tahvlile võid kirjutada näiteks menüü, inspireeriva lause, olulised retseptid, pereliikmete ülesanded või kasvõi poenimekirja, mida saad enne poodi minekut telefoniga pildistada!

Vaata lisa siit >