Main Media

Uks annab pesuruumile kauni raami

Disain Valgus

Nii saun kui ka pesuruum on osa meie kodust ning maitseka kodu sisekujunduses soovime, et kõikide ruumide uksed näeksid sarnased välja. Ukse valikul tuleb alati tähelepanu pöörata keskkonnale, millesse me ukse paigaldame, ning ukse ülesandele, mida ta täidab. Saunauks peab taluma kõrget temperatuuri ja õhuniiskust, samuti olema vastupidav veepritsmetele.

Kas klassikaline klaasuks või modernne mustriga klaasuks?

Klassikaline klaasist saunauks on valmistatud 8 mm karastatud klaasist ning komplekteerida saab nii lepa- kui ka männilengiga. Vastavalt tootele saab lepalengi asemel valida ka valge või musta männilengi.

Milline käepide?

Standardkomplekti kuulub ümar puidust käepide, mis on valmistatud lengiga samast materjalist. Tellida saab ka disainkäepidemega toote, näiteks ümara freesmustriga käepideme või siis vertikaalse või horisontaalse puidust käepideme. Käepidemeid ei ole võimalik eraldi osta!

Kauakestev ja turvaline

Saunauste kõik puitosad on valmistatud kõrgekvaliteedilisest puidust, uksed 8 mm karastatud klaasist. Mustriga klaasuksed on väga vastupidavad kuna muster on klaasile kantud enne karastamist – see tagab värvi säilimise kauaks ning hoiab ära värvi pragunemise ka ekstreemsetes tingimustes.