Main Media

Lükandukselahendused

Disain Nutikas Valgus

Kas soovid avatud planeeringut või funktsionaalset ruumijaotust? Tegelikult ei pea valima! Lükanduksed pakuvad mõlemat väärtuslikku põrandapinda kaotamata. Viimastel aastatel on toimunud lükanduste uuestisünd, sest üha rohkem avastatakse nende eeliseid. Tänapäeval kasutatakse lükanduksi tavaliselt klassikalise ruumijagajana, kuid ka alternatiivse lahendusena kontorites, pesuruumides, tualettruumides ja magamistubades. Lükandustega säästate väärtuslikke ruutmeetreid ja saavutate kerge liigutusega kiired muutused oma kodus, jagades suuremad ruumid väiksemateks või vastupidi. Lükanduksed on paindlikud ning sisekujunduses ei pea allahindlusi tegema.

SEINASISESED LÜKANDUKSED

Kõiki Swedoori lükanduksi on võimalik tellida nii seinasisese kui ka seinapealse lahendusena. Seinasiseseid lükandsüsteeme pakume terviklahendusena, kus süsteem sisaldab nii seina sisse paigaldatavat karkassi kui ka muid paigalduseks vajalikke lisatarvikuid.

SEINAPEALSED LÜKANDSÜSTEEMID

Kui Sinu kodus on kandvad seinad ja lükanduksi ei saa seina sisse paigaldada, või soovid piirduda vaid kerge remondiga, sest Sa ei soovi ette võtta suuremat ehitustööd, on olemas teisi põnevaid võimalusi. Lükanduksi saab väga lihtsalt paigaldada ka seina peale.

Kui valid seina peale paigaldatava lahenduse, siis meie tootevalikust leiad erineva stiili ja lisavõimalustega seinapealseid lükandsüsteeme.

KAS ON OLEMAS KA PAARISLÜKANDUKSI?

Swedoori tootevalikus on ka paarisustele mõeldud seinasisesed ja seinapealsed lükandsüsteemid.

KAS LÜKANDUKSI SAAB LUKUSTADA?

Lükanduksed tarnitakse koos allosas oleva soone, avamisrõnga ja valitud käepidemega. Lisavõimalusena saab ühe ukselehega seinasiseseid lükanduksi tellida ka lukustatavana. Sellisel juhul soovitame lükandukse avamise lihtsustamiseks tellida ka uksepiiraja, mis takistab ukse täielikku seina sisse liikumist, ning ukselehe servale paigaldatava näpurõnga. Kui valite lukustatava lükandsüsteemi, siis tuleb ka ukseleht tellida lukustatavana.

Seinasisele lükanduksele pakume lisavõimalusena SoftClose sulgumisaeglustit, mille abil sulgub uks pehmelt ja vaikselt.

Lükanduksele saab valida väga erinevaid tarvikuid, mis sobivad erinevas stiilis interjööridega. Vaata valikut siin.