Main Media

Aiamajauks – uks hoonele, kuhu välisuks tundub liiast

Nutikas

Aiamajauksed sobivad kasutamiseks aastaringselt mitteköetavatel ehitistel. Ukseleht on soojustatud, kuid sees ei ole metall-lehte. Seega ei sobi aiamajauks kasutamiseks kohtades, kus sise- ja välisteperatuuride erinevus on suurem kui 10 ⁰C.

Kui vajate ust kõrvalhoonele, aiamajale, saunale, kuurile, grillmajale või muule sarnasele hoonele, on õige valik aiamajauks. Naturaalsest puidust uks jätab koduomaniku valida lõppviimistluse ning seetõttu on sellist ust lihtne sobitada erinevate fassaadidega.

Aiamajauksed vajavad enne paigaldamist kindlasti ilmastikukindlat lõppviimistlust - need tuleb peitsida, lakkida, õlitada, värvida vms.

Paigaldage uks varikatuse alla või seina nišši.

Juhime teie tähelepanu, et tumedasse tooni viimistletud uks muutub tundlikuks otsestele päikesekiirtele ning seetõttu ei soovita me tumedaks viimistletud uksi paigaldada hoonete lõunapoolsesse külge. Tumedat tooni ukseleht kuumeneb päikese käes ning ekstreemne temperatuur ukselehe pinnal võib põhjustada ukselehe kaardumise, mis omakorda mõjutab uksekomplekti funktsionaalsust.